Certyfikaty i dyplomy

Certyfikat Creaton
Krystian Piątek, właściciel firmy MAGBUD, ukończył szkolenie z systemów dachowych wiodącego producenta dachówek jakim jest firma Creaton, szkolenie dotyczyło teorii oraz praktyki
Certyfikat BalexMetal Thermano
Krystian Piątek, właściciel firmy MAGBUD, ukończył szkolenie z płyt Thermano - Nowoczesna Termoizolacja Dachów Skośnych
Certyfikat Velux
Krystian Piątek, właściciel firmy MAGBUD, ukończył już po raz IV akademie Velux która odbywa się co pięć lat. Przez tego typu szkolenia cały czas firma MAGBUD jest na bierząco z wszystkimi nowościami jakie wchodzą na rynek okien połaciowych.
Certyfikat Dorken
Krystian Piątek ukończył szkolenie z zakresu fachowego doboru i montażu innowacyjnych membran i akcesoriów dachowych marki Dorken Delta®. Zdobyty certyfikat potwierdza naszą wiedzę i umiejętności w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań, zapewniających trwałość i szczelność poszycia dachowego.
Zertifikat Prefa Academy - fassadentraining
Właściciel MAGBUD, Krystian Piątek, wziął udział w specjalistycznym szkoleniu organizowanym przez prestiżową Prefa Academy, zdobywając kompetencje z zakresu profesjonalnego montażu okładzin elewacyjnych Prefa na fasadach wentylowanych. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantują najwyższą jakość i trwałość wykonania nowoczesnych elewacji.
Certyfikat Burkietowicz
Nasi pracownicy przeszli specjalistyczne szkolenie organizowane przez firmę Burkietowicz, zdobywając certyfikat potwierdzający ich umiejętności w montażu prefabrykowanych konstrukcji drewnianych, tzw. wiązarów. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować nowoczesne i wydajne rozwiązania konstrukcyjne dla Twojego dachu.
Certyfikat Braas
Właściciel firmy MAGBUD, Krystian Piątek, wziął udział w kompleksowym szkoleniu organizowanym przez firmę Braas, obejmującym zagadnienia teoretyczne i praktyczne związane z układaniem karpiówki Opal na wolim oku. Zdobyta wiedza przekłada się na precyzję i estetykę wykonania skomplikowanych połaci dachowych przy użyciu tego typu pokrycia ceramicznego.
Zertifikat Resitrix
Krystian Piątek, właściciel firmy MAGBUD, ukończył specjalistyczne szkolenie z zakresu profesjonalnego montażu membran dachowych marki Resitrix. Zdobyta wiedza i umiejętności gwarantują najwyższą jakość wykonania hydroizolacji dachów płaskich i skomplikowanych połaci dachowych przy użyciu innowacyjnych materiałów Resitrix.
Pochwal się dachem - renowacja
MAGBUD udowodnił swoje mistrzowskie podejście do renowacji dachów, zdobywając główną nagrodę w konkursie miesięcznika "Dachy" w kategorii "Renowacje - Wymiana więźby i pokrycie dachu dachówką aluminiową". Nagroda ta potwierdza nasze doświadczenie i fachowość w przywracaniu dachom dawnej świetności przy użyciu nowoczesnych materiałów.
Pochwal się dachem - obiekt nowy
Firma MAGBUD zdobyła uznanie w prestiżowym konkursie organizowanym przez redakcję miesięcznika "Dachy", zwyciężając w kategorii "Obiekty nowe - Pokrycie dachu blachą aluminiową na rąbek". To potwierdzenie naszych wysokich kompetencji w zakresie innowacyjnych i estetycznych pokryć dachowych.
Dyplom Mistrz - Blacharz
Kompleksowość usług MAGBUD potwierdza Dyplom Mistrzowski w zawodzie Blacharz. Ten dokument zaświadcza o najwyższych kwalifikacjach w zakresie obróbek blacharskich, orynnowania i krycia dachów blachą. To gwarancja szczelności i estetyki dachu.
Dyplom Mistrz - Cieśla
Krystian Piątek, założyciel MAGBUD, szczyci się posiadaniem Dyplomu Mistrzowskiego w zawodzie Cieśla. Ten dyplom potwierdza najwyższy kunszt w obróbce drewna i stawianiu konstrukcji dachowych. To pewność solidności i trwałości więźby dachowej.
Dyplom Mistrz - Dekarz
Krystian Piątek, właściciel firmy MAGBUD, posiada prestiżowy Dyplom Mistrzowski w zawodzie Dekarz. Ten ceniony w branży dokument potwierdza najwyższy poziom umiejętności i doświadczenia w kompleksowej budowie i renowacji dachów. To gwarancja fachowości i jakości usług dekarskich.
Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
Krystian Piątek, właściciel MAGBUD, pełni zaszczytną funkcję wiceprezesa Sudeckiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Jego zaangażowanie w działalność stowarzyszenia to dowód pasji i chęci rozwoju branży dekarskiej w regionie.
Cech Rzemiosł Budowlanych
MAGBUD od 2018 roku jest członkiem prestiżowego Cechu Rzemiosł Budowlanych we Wrocławiu. Przynależność do cechu zobowiązuje do utrzymywania najwyższych standardów i ciągłego doskonalenia umiejętności. To także znak tradycji i etosu pracy rzemieślnika.
Rzetelna Firma
MAGBUD posiada certyfikat Rzetelnej Firmy, co potwierdza jej uczciwość, wypłacalność i wiarygodność. Ten prestiżowy znak to gwarancja bezpieczeństwa transakcji i wysokiej jakości usług. Wybierając MAGBUD, klient zyskuje pewność, że powierza swój dach solidnemu partnerowi.